Top
Aysan

Firmamız 1973 yılında M. Sait AY tarafından polietilen borular üretmek amacıyla kurulmuş, 1998 yılında Aysan Plastik San. Tic. A.Ş. ünvanıyla bir aile şirketi haline gelmiştir. O yıllardan bugünlere istikrarlı büyümesini sürdürerek altyapı sektöründe kullanılan plastik boruların üretiminde adından başarıyla söz ettirmiştir.

Aysan Plastik bugün koruge ve drenaj boru sektöründe Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük üreticisi haline gelmiştir. Üretimini Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştiren firmamız toplam 100.000 m2’lik modern tesislerinde yıllık 70.000 ton kurulu kapasiteye sahiptir. Firmamız yurt içi başta olmak üzere ihracat yaptığı ülkelerde kalitesini ispatlayarak sektöründe lider marka haline gelmiştir.

Yılların bize kazandırdığı tecrübeyle ürün ve sistem kalitemizle birlikte ürün çeşitliliğimizi ve kapasitemizi daha da arttırmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

21. Yüzyıl dünyasındaki yenilikleri takip ederek uygulamak, ARGE çalışmalarımızı her zaman diri tutmak, konusunda uzman personellerle siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek daimi isteğimizdir.